img
img
do kasy suma: 0,00 zł

Szafa medyczna SKB 3

Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: -
Kod produktu: 23568
Dostępność: Zapytaj o dostępność i aktualną cenę
Cena: 1 906,25 zł 1906.25 PLN
Cena netto: 1 549,80 zł
Ilość szt.
+ dodaj do przechowalni

Opis

Szafy aktowo-kartotekowe największą popularnością cieszą się w urzędach, placówkach medycznych oraz innych instytucjach, gdzie przechowywana jest duża ilość dokumentów. Pozwalają one na utrzymanie porządku i ładu oraz segregację i łatwy dostęp do akt. Szafy SKB to doskonałe połączenie funkcji przechowywania segragatorów pełnionych przez szafę aktową z możliwością szybkiego dostępu do akt i kopert w szufladach typowych dla szaf kartotekowych. 

Model SKB 3 to solidnie wykonana szafa, do konstrukcji której wykorzystano najwyższej jakości blachę, gwarantującą stabilność i wytrzymałość. Składa się ona z części górnej - aktowej oraz części dolnej - kartotekowej z dwoma głębokimi szufladami oraz jednej płytkiej.

 

Specyfikacja

Korpus szafy, szuflady oraz pozostałe elementy szafy SKB 3 wykonane zostały z blachy stalowej, zaś wieniec dolny z blachy ocynkowanej, co zapewnia podwyższoną ochronę przed korozją. W części aktowej znajdują się dwie przestawne co 25 mm półki, dające przestrzeń na trzy rzędy segregatorów. Część aktowa zamykana jest drzwiami skrzydłowymi z zamontowanym zamkiem kluczowym, który blokuje drzwi w dwóch punktach (na dole oraz u góry). 

W dolnej części szafy znajduje się część kartotekowa, składająca się z dwóch głębokich szuflad przystosowanych na dokumenty o formacie A4 oraz jednej płytkiej na pozostałe dokumenty o wysokości 218 mm. Szuflady zamontowane są na teleskopowych prowadnicach kulkowych, zapewniających płynność pracy oraz zabezpieczonych przed wypadaniem. Maksymalne dopuszczalne obciążenie jednej szuflady wynosi 40 kg. Część kartotekowa zamykana jest centralnie za pomocą zamka ryglującego. 

 

Wymiary

Wszystkie wymiary szafy SKB 3 podane zostały w mm. 

 

  wysokość szerokość głębokość
 SKB 3 1990 1000 435
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl